ΘΌλα αυτά καλά κύριε Περιφερειαρχα, όμως Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ( όπως ο ίδιος χαρακτηρίσατε το συγκεκριμένο έργο) ο δρόμος Θυρρειο Γουργουβλη, παραμένει αδιάβατος για τα κοινά αυτοκίνητα ( εξαιρούνται...
Διαβάστε περισσόττερα
Καλημέρα σας ,
Πρόσφατα είχα μια πολύ άσχημη εμπειρία επισκεπτόμενη απο Αθήνα με την οικογένεια μου τα Καλάβρυτα.
Πλήθος απο αδέσποτα υποσιτισμένα ζώα.
Αμέσως ενημέρωσα την αστυνομία, το δήμο αλλά και τους εθελοντές...
Διαβάστε περισσόττερα
Το Φαράγγι των Κενταύρων , ένα μικρό και στενό φαράγγι 7 χιλιομέτρων, που ξεκινάει από το χωριό Κούμανης είναι ιδιαίτερης και εξαιρετικής ομορφιάς. Δέχεται όμως στο πρώτο χιλιόμετρο της διαδρομής...
Διαβάστε περισσόττερα
Προ δεκαετιας ειχε τεθη παλι. Να μεταφερθη το σταδιο της ΠΓΕ στο χωρο του παλιου σκουπιδοτοπου με καποια αντισταθμιστικα οφελη και στη θεση του να ελευθερωθη χωρος σε μια περιοχη...
Διαβάστε περισσόττερα
Σε συνέχεια προηγούμενης καταχώρησής μου και παρακολουθώντας την εξέλιξη των έργων στην είσοδο της Πάτρας έχω να καταθέσω την ικανοποίησή μου για την μετάβαση από τους φοίνικες στις δάφνες!!! Θα...
Διαβάστε περισσόττερα