Αξιοποίηση αεροδρομίου Αγρινίου
Καλησπέρα απο έναν πολίτη του δήμου Αγρινίου. Θα ήθελα να προτείνω την αξιοποίηση του αεροδρομίου της πόλης ώστε να δημιουργηθούν νέα κτήρια για τα τμήματα του πανεπιστημίου στο Αγρίνιο καθώς...
Διαβάστε περισσόττερα
Μια καλή γνώμη, που γίνεται δεκτή από όλους στην πολιτεία, γίνεται νόμος (Πλάτωνας)
Καλησπέρα απο έναν πολίτη του δήμου Αγρινίου. Θα ήθελα να προτείνω την αξιοποίηση του αεροδρομίου της πόλης ώστε να δημιουργηθούν νέα κτήρια για τα τμήματα του πανεπιστημίου στο Αγρίνιο καθώς...
Διαβάστε περισσόττερα
Αξιότιμοι ,
κ..Περιφερειάρχα Δυτικής Πελοποννήσου ,
κ Δήμαρχε Δ. Αγρινίου,
κυρίες και κύριοι Περιφερειακοί και Δημοτικού Σύμβουλοι,
Δραττόμενοι της προεκλογικής περιόδου , Περιφερειακών και Δημοτικών εκλογών , αισθανόμαστε αδήριτη την ανάγκη , να επαναφέρουμε...
Διαβάστε περισσόττερα
Γειά σας
Στον δρόμο από την διασταύρωση της Ε. Ο Πατρών πύργου μέχρι την ΒΙ. ΠΕ Πατρών μετά κινούνται καθημερινά χιλιάδες εργαζόμενοι (όπως εγώ) και επισκέπτες, όμως έχει αφεθεί χωρίς συντήρηση...
Διαβάστε περισσόττερα
Γεια σας,ενημερωνω οτι στην περιοχη των κ. Συχαινων η κατασταση εχει γινει πολυ επικυνδηνη απο πλευρας πυρκαιας.Προσπαθω με επισημες αιτησεις απο το 1998 να πεισω τις υπηρεσιες της περιφερειας να...
Διαβάστε περισσόττερα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΨΕΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΗ ΠΕΖΩΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΙ ΑΚΤΗ ΔΥΜΑΙΩΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΛΩΡΙΔΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ.
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ,...
Διαβάστε περισσόττερα